O nás

ttest

Za projektem MAZEL GANG stojíme dva.

   Martin. Dává tomu to hlavní. Cokoliv, co uvidíte kreslený bude výtvor tohohle kluka. Stránky a trochu lepší focení taky zvládne. Vojta. Všechno zkritizuje, občas něco vyfotí na instáč a hlavně ta komunikace a texty, to je jeho. Kámoši, jak hrom jsou Vojta a Martin. Hm.


   Myšlenka projektu je jednoduchá. Hodíme nějakou cool věc na triko, prodáme to svojí rodině, kamarádům a s velkým štěstím i někomu novému (tobě), komu se tenhle projekt bude líbit. Zhruba 10 % z celkový částky pak místo reklamy dáme těm svatým čtyřnohým kamarádům, který teprve čekají, až si je někdo zvolí za svého průvodce dobrým životem. Díky nám, a tedy hlavně i tobě si to čekání prožijou s trochou víc radosti a s jistotou plnýho pupku. Pokud se ti tato myšlenka líbí, rozšiř zprávu o nás i na své blízké. Agresivně je bombarduj a leč ti pár kamarádů ubude, tak ti přibude zas hrozně fajn pocit u srdce.

   Tak díky ti, že se trochu zajímáš. Tady je teda úvod do naší situace. Věřím, že víc toho pochytíš a pochopíš z IG a FB. S něčím osobnějším neváhej napsat a my si to rádi přečteme a budeme zas pak po těch vlídných slovech pracovat ještě usilovněji, aby to vše fungovalo.

Tvůj MAZEL GANG.

 caaat

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.